sobota, 25 marca 2017

Nutkowe radości, idzie wiosna

Witajcie, Kochani!
Upragniona wiosna wreszcie nadeszła :) Wyjątkowo jej w tym roku wyczekiwałam. Pogoda wciąż nie rozpieszcza, ale pierwsze radosne oznaki wiosny już są :)
We wszystkim staram się zawsze widzieć dobre strony, o złym zapominać szybko, więc dziś o samych radościach :)
Po pierwsze nowe skrzydła w moim domu, wydłubane po cichutku przez mojego męża :) już na honorowym miejscu. Na punkcie skrzydeł mam wyjątkowego bzika, więc co rusz szyję nowe wersje i kolory.
Ale te są wyjątkowe, wielkie, z grubaśnej dechy:


Nie mogę się nimi nacieszyć :)
Doszyłam też kolejne materiałowe:
Teraz trzeba im znaleźć godne miejsce :)
Pojawiła się też "skrzydełkowa" girlanda :)

Żeby wiosną zapachniało, wiosenne dekoracje też się pojawiły :)

Z powodu mojego ciągłego chorowania, w tym roku szaleństwa  z szyciem świątecznym raczej nie będzie, ale mam nadzieję nadrobić to inaczej :)
Wraz z wiosną w moim białym domu pojawiło się więcej ukochanego różu oraz bardzo lubianego przeze mnie koloru waniliowo-budyniowego :)Pięknych dekoracji przybyło również z powodu niespodziewanej wizyty :)
I tu niespodzianka najmilsza, czyli  odwiedziny cudnej, fantastycznej kobiety, pełnej pasji, uśmiechu, z wielkim serduchem :)
Kto poznaje?


Tak, to Beatka z Utkane z pasji, która przejechawszy pół Polski odwiedziła mnie z mężem :)
Wizyta bardzo, bardzo miła... :) W realu spotkałyśmy się po raz pierwszy, ale z pewnością nie ostatni, bo po 10 minutach rozmowy poczułam, jakbyśmy się znały lata. Rozmowom nie było końca :) i już nie mogę się doczekać kolejnego spotkania :)
To był fantastyczny dzień :)
Na koniec nowe różane prace. Róże to motyw mój ukochany, zwłaszcza na wiosnę. Ostatnio był kufer, dziś podobna szafka na buty :)


I mały różany stoliczek, który pojedzie do mojej najmilszej klientki :)Na koniec z całego serca chcę Wam podziękować za każdy głos oddany na mnie  w plebiscycie Mojego Mieszkania. Liczba głosów przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Jestem naprawdę bardzo wzruszona :)
Głosowanie do jutra :) Jeśli  ktoś jeszcze chce oddać głos to można to zrobić tu:
http://www.urzadzamy.pl/konkurs/konkurs-wybierz-kobiete-z-pasja-2016,9/
Wystarczy kliknąć LUBIĘ TO pod moim zdjęciem
Cichecka Dorota MM 12/16
 lub pod zdjęciem innej kandydatki :) Zachęcam do głosowania, wszystkie dziewczyny bardzo zdolne i pozytywnie zakręcone :)
I tyle na dziś.
Ściskam Was serdecznie i mocno :) i mnóstwa słoneczka życzę :)
Wszyscy pewnie na nie czekamy...
Buziaki :)
Dorota